همه چیز در رابطه با سمپاشی منزل و سمپاشی اماکن

سم چیست؟

هر ماده ای (شیمیایی، سم گیاهی و …) که باعث اختلال در عملکرد طبیعی فیزیولوژیک موجودات زنده شود سم نامیده می شود و از سم در سمپاشی منزل و اماکن برای کنترل و از بین بردن آفات و حشرات موذی استفاده می شود.

سمپاشی چیست؟

سمپاشی  یا Spraying  یکی از روش های اصلی کنترل آفات است که در آن سم پس از اختلاط با حلال (آب، روغن و …) در درون دستگاه های سمپاشی ریخته شده و بعد از تنظیم نازل (کالیبراسیون) به صورت خطی، نواری و یا نقطه ای بر روی سطح مورد نظر پاشیده می شود.

انواع روش های سمپاشی منزل و اماکن

دستگاه های اسپری کننده دستی، موتوری، اتومایزر، پهپاد و قایق های سمپاشی

بهترین روش سمپاشی اماکن

بر اساس موقعیت و آلودگی باید روش مناسب را انتخاب کرد و نمی توان هیچ روش را بر روش دیگر ارجع دانست، مثلا جهت سم پاشی در طغیان آفات در یک مکان مانند طغیان ملخ ها یا سوسک های سیاه از روش پهپاد استفاده می شود یا در سمپاشی سکوهای نفتی و اسکله ها به خصوص در جزایر بهترین روش استفاده از قایق های سمپاش است که شرکت ورسا صنعت با سال ها تجربه بر اساس مکان آلودگی و نوع آلودگی بهترین روش سمپاشی منزل و اماکن را انتخاب نموده و آن را به کار می گیرد.

روش های غیر سمپاشی مبارزه با حشرات

روش هایی چون بهسازی و تله گذاری که جزء مدیریت تلفیقی مبارزه با آفات (IPM) می باشد و باید که از سمپاشی به کار گرفته شود و همیشه روش سم پاشی آخرین راه حل جهت کنترل آفات می باشد و شرکت ورسا صنعت سبز در اولین گام سعی در کنترل آفت با مشاوره رایگان دارد.

چه وقت باید سمپاشی منزل انجام شود

هنگامی که تمام روش های مدیریت تلفیقی مبارزه (IPM)  با آفات نتوانست مشکل را برطرف کند تنها راه حل استفاده از روش سمپاشی می باشد.

شرکت سمپاشی خوب چه ویژگی هایی  دارد

یک شرکت سمپاشی خوب باید از افراد علمی و متخصص که از همه عوامل چون میزان آلودگی، تاثیرگذاری سم و مقاومت آفات نسبت به سم و اثرات سوء سم بر روی گیاهان و افراد ساکن آگاهی کامل داشته باشد و بتواند به روز ترین روش های روز دنیا را برای کنترل آفات و سمپاشی به کار گیرد.

بهترین شرکت سمپاشی تهران

شرکت ورسا صنعت سبز با 15 سال تجربه کار و علمی در زمینه سمپاشی منزل و آفات و تنها شرکت ارائه دهنده مقالات در همایش های علمی معتبر و همچنین همکاری تیم علمی شرکت با روزنامه ها و نشریات خبری کشور و همچنین گواهی نامه های بین المللی توانسته گام موثری در این عرصه در کشور بردارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
مشاوره رایگان