نحوه محاسبه قیمت سمپاشی منازل

قیمت سمپاشی منازل چقدر است؟ هزینه سمپاشی چگونه محاسبه می شود؟ چه کسی هزینه سمپاشی منزل مسکونی و محل کار را تعیین می کند؟ آیا می‌توان قبل از درخواست سمپاشی از قیمت خدمات مطلع شد؟ هزینه سمپاشی منازل و شرکت‌ها به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا نوع حشره مستقیما بر هزینه سمپاشی منزل (قیمت سمپاشی منزل) اثر می‌گذارد؟ هزینه سمپاشی در بخش‌های مختلف تهران و شهرهای دیگر متفاوت است؟ آیا درخواست سمپاشی کلی مجتمع‌ها هزینه سمپاشی (مبلغ سمپاشی) را کاهش می دهد؟

این‌ها رایج‌ترین سوالاتی است که مشتریان قبل از درخواست سمپاشی (سم پاشی) از ما می‌پرسند. اکنون برای راحتی شما قصد داریم در این صفحه به این سوالات پاسخ دهیم و بگوییم که تمامی قیمت گذاری‌ها از سوی کارشناسان مجرب بوده و کاملا شفاف است؛ چرا که قبل از درخواست نهایی خدمات سمپاشی منازل، می‌توان از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما علاوه بر مشاوره سمپاشی تلفنی رایگان از قیمت خدمات کنترل آفات (سمپاشی) مطلع شوید.

در ادامه هم باید گفت که  قیمت سمپاشی منزل، شرکت‌ها، مجتمع‌ها و سمپاشی رستوران به عوامل متعددی نیز بستگی دارد.

البته متناسب با محل سکونت شما، قیمت سمپاشی منازل تغییر می کند، در غرب، شرق، جنوب و شمال تهران به دلیل عوامل مختلف از جمله تراکم، آفات و حشرات متفاوت، نوع بافت شهری و همچنین آب و هوای قیمت سمپاشی متفاوت خواهد بود.همچنین در سایر شهرستان‌ها این قیمت ممکن است تفاوت هایی داشته باشد چرا‌ که اتحادیه هر شهر با هم فرق دارد.

جدول قیمت خدمات سمپاشی منازل

اما برای اینکه حدود قیمت‌های رسمی سمپاشی برای شما مشخص شود، جدول زیر طراحی و ارائه گردیده است که تغییرات قیمت بر اساس نوع آفات و حشرات و همچنین میزان مصرف سموم مختلف را نمایان می کند. ناگفته نماند که عواملی چون متراژ سمپاشی و همچنین نوع سم مورد استفاده فاکتورهای دیگری هستند که بعد از بازدید کارشناسان به طور دقیق مورد محاسبه و ارائه قرار میگیرند.

نوع آفت
هزینه هر پمپ 7 لیتری (تومان)
سمپاشی علیه سوسک درشت و مورچه
500،000
سمپاشی علیه سوسک ریز
700،000
سمپاشی علیه کک، کنه، مایت و سایر آفات
900،000
سمپاشی علیه ساس
800،000
سمپاشی علیه موریانه
1،000،000
پاشش دورکننده مار و عقرب
600،000
ضدعفونی و گندزدایی علیه کلیه میکروارگانیسم ها (کرونا)
700،000
حدود هزینه ایاب و ذهاب
100،000
کارشناسی فنی مجازی280،000
بازدید حضوری کارشناسان فنی در محل
480،000
توجه: در خصوص آفاتی چون موریانه، سوسک چوبخوار و ... که نیاز به دریل کاری (مته زنی) داشته باشد به مبالغ فوق 500،000 تومان اضافه می گردد.

مشاوره تلفنی رایگان را از دست ندهید! Call Me