لاک پوششی محافظ کابل ها در برابر موش ها و جوندگان

آسیب های موش

اغلب موش‌ها گیاهخوارن اما متاسفانه با تغییر عادت غذایی موش‌های اماکن انسانی شهر های بزرگ مانند تهران همه چیزخوارند و از موادی استفاده می‌کنند که دارای پروتئین مناسب و رطوبت نسبی باشند. این نوع رفتار و عادت تغذیه‌ای موش‌های فاضلاب و متاسفانه تعداد بالای جمعیت آنها سبب شده در مدیریت بحران‌های تغییر اقلیم مانند احتمال وقوع زلزله در شهر های بزرگ مانند تهران، موش‌ها را به عنوان سومین عامل مرگ‌ومیر پس از زلزله، و آتش سوزی ‌بدانند.

دندان های جلویی برای موش ها بسیار با اهمیت هستند و چون دارای مینایی قوی و حتی سخت تر از آهن، پلاتین و مس هستند؛پس بنابراین به راحتی می توانند هر چیز سفتی را بجوند.

موش‌ قهوه‌ای بزرگترین گونه موشی است که نسبت به سایر گونه‌ها، بیشترین وفور را در شهر های بزرگ دارند و این موش ها، عامل اصلی خسارت‌های اقتصادی نظیر جویدن کابل‌های شبکه مخابرات و سایر تاسیسات شهری و کابل کشی های فیبر نوری، همچنین ناقل بسیاری از بیماری های خطرناک به انسان هستند.

همانطور که می دانید و در بخش های دیگر توضیح داده خواهد شد از راه های مانند: طعمه گذاری، تله گذاری و دور کننده می توان برای کنترل موش استفاده کرد که به صورت موقتی است و باعث کنترل خواهد شد نه نابودی کامل جانور، از این رو در مکان هایی مانند شبکه های انتقال برق، پالایشگاه ها، شبکه های مخابراتی و فیبر نوری و … که انتقال جریان الکتریکی و سیگنال وجود دارد یکی از معضل های بزرگ خورده شدن سیم ها و کابل ها توسط جوندگان به خصوص موش ها می باشد که خسارت های بزرگی هم از جهت تعمیر و هم از جهت اختلال در  انتقال سیگنال به مرکز زده خواهد شد.

لاک پوششی چیست

یک ترکیب خاص است که جوندگان و دیگر جانوران هنگامی که دهان خود را برای گاز زدن به سیم یا کابل می چسبانند باعث ایجاد مزه بسیار زننده در دهان آن ها خواهد شد و قبل از گاز زدن آن را رها می کنند.

روش کار استفاده از لاک پوششی

این روش یک کار تخصصی می باشد که باید توسط تیم تخصصی مجرب صورت گیرد به این طریق که با استفاده از قلمو یا اسپره کردن این ترکیب خاص را به صورت پوشش به طور کامل بر روی سیم ها و کابل ها قرار خواهد گرفت.

شرکت ورسا صنعت سبز جزء محدود شرکت هایی می باشد که با داشتن کادر تخصصی و علمی روش لاک پوششی محافظ برای جلو گیری از خسارت به مشتریان عزیز به صورت کاملا تخصصی و با قیمت مناسب سمپاشی منازل انجام می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
مشاوره رایگان